Dodaj do Ulubionych

Equilibris
 
 

                                         

 Nowiny

Czym jest Equilibris

FAQ

Skrypty

Jednostki

Czary

Artefakty

Bohaterowie

Budowle

Lokacje

Download

Mapy

Autorzy

Forum

Do Groty

 

 

Kronika Komnat Equilibris

Następne informacje o Equilibris 3.6

3.07.2006

Następna dobra wiadomość dla twórców map. W Eq 3.6 będzie można ustalać, jacy Herosi będą dostępni w tawernach. Ten screen pokazuje tawernę z dwiema zmianami - złodzieje są dużo drożsi i nie można wynajmować łuczników. Warunki mogą być zależne od czasu i zdarzeń w grze. Na przykład można będzie ustalić, że Herosi będą co tydzień drożeć, jest to bardzo łatwe do ustawienia z tą możliwością.

Wykorzystując bardziej zaawansowane skrypty, będziesz mógł zezwolić lub nie na rekrutację bohaterów oddzielnie dla każdego gracza, w zależności od czynników, takich jak "reputacja" czy sojusz z innym graczem. Na przykład będzie można zabronić graczowi, który walczy neutralnymi jednostkami Chaosu na rekrutację bohaterów Chaosu.

Trang Oul


Informacje o Eq 3.6

14.VI.2006


Trang Oul


Nowa mapa do Eq

24.05.2006

W sieci pojawiła się nowa mapa do Heroes IV z modem Equilibris. Mapa nosi tytuł Death vs Life. Można ją pobrać stąd.

Trang Oul


Nowe obiekty w Equilibris

13.04.2006

Po ponad dwóch miesiącach uaktualniono stronę Equilibris. Niestety, pokazano tylko 2 nowe obiekty:

Mgła, nowy obiekt
Tawerna, w której można
wynajmować bohaterów Ładu


Trang Oul


Kalkulator doświadczenia do Heroes IV

7 IV 2006

Właśnie powstał kalkulator doświadczenia do Heroes IV. Pozwala wybrać poziom trudności, 7 jednostek albo bohaterów, ich liczbę albo poziom. Można też ustawić, żeby kalkulator liczył doświadczenie tak jak w Equilibris. Można go pobrać tutaj. Program wymaga zainstalowanej Javy.

Trang Oul


Wielki update

27 II 2006

Dawno nie było żadnego newsa, więc teraz będzie zbiorowy.
Mamy 14 nowych screenów:

Nowe pustynne budowle
Posągi krzyżowców, beczki, nowa skrzynia
Odporność oddziału na magię
Nowy obiekt o nieznanym przeznaczeniu
Nowe fortyfikacje
Tawerna, w której można wynajmować bohaterów Natury, Życia i Chaosu
Obiekty przygodowe, wzorowane na Stonehenge
Posągi z Wyspy Wielkanocnej
Nowy skarbiec 1
Nowy skarbiec 2
Nowy skarbiec 3
Siedlisko Morskich Potworów
Gratka dla mapmakerów
Informacja o tym, czy odwiedziliśmy wyrocznię

Doszły też 2 mapy Eq: Dancing Crusader i Signs of Science.

Trang Oul


Nowy Styl dla Nowych Obiektów

5.VI.2005

Equilibris Team zaprezentował nam tym razem nowy typ architektury. Jest to styl nawiązujący klimatem do starożytnego Egiptu, wskutek czego możemy zaobserwować nową fortyfikację, chatkę misji, punkty rekrutacji jednostek, jak i nowy Obelisk.


Dru


Dodatkowe Języki

I.VI.2005

Oficjalna Strona Projektu Equilibris została przetłumaczona na dwa inne języki. Oprócz rosyjskiego i angielskiego możemy ją teraz przeglądać w wersji niemieckiej oraz hiszpańskiej. Więc, jeśli ktoś z was nie potrafił się posługiwać w dwóch pierwszych językach, to ma szanse poczytać ją w dwóch następnych :) .

Dru


Nowe Obiekty

19.IV.2005

Equilibris Team zaprezentował nam pięć nowych screenshotów z dodatku. Przedstawiają one nowe obiekty na mapie przygody. Nie wiadomo do końca jakie będą pełniły funkcje ale ze screenów można wywnioskować, że przedstawiają: nowy typ fortyfikacji, chatka zadań, punkt rekrutacji potworów drugiego poziomu, stragan i szkic kryształowego targowiska.


Dru


Mapka i Info

10.II.2005

Do działu "Mapy" została dodana nowa mapka która nosi nazwę "Island of Sunrise".W międzyczasie team Equilibirs donosi o przełomie w analizowaniu AI komputera. Najprawdopodobniej w następnej wersji Eq komputer będzie bardziej inteligentny niż dotychczas np. Będzie lepiej dobierał umiejętności dla swoich bohaterów.

Dru


Nowy adresik

14.I.2005

Chciałbym was powiadomić, że najlepszy serwis o Heroes, Celestial Heavens zmienia adres a wraz z nią oficjalna strona Eq. By teraz wejść na stronę Equilibris'a trzeba wystukać następujące klawisze:) : equilibris.celestialheavens.com.

Dru


Nowy Obiekt

5.I.2005

Na oficjalnej stronie Equilibris pojawił się nowy obiekt który nosi nazwę "Bank Kreatur" nie wiadomo jeszcze jaką ma odgrywać rolę w grze, ale można się domyślić, że będziemy mogli w nim, albo zapożyczać pieniądze, albo potworki :P .


Dru


Witamy!

24.XII.2004

Witamy w zupełnie nowym miejscu - komnatach Equilibris! Dziś oficjalnie rusza nowy dział Kwasowej Groty prowadzony przez nowego redaktora - Dru (dla odmiany więc, winę będzie można zwalić na kogoś innego ]:-). Będą się tu znajdować informacje z oficjalnej strony Eq, a także różne niekoniecznie zaplanowane ciekawostki. Do dyspozycji już teraz macie dział Download z najnowszą wersję Equilibris i wieloma dodatkowymi plikami.

Dru & Acid Dragon


 

Copyright © 2004-10 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie czegokolwiek ze strony bez zgody redakcji zabronione.
Layout by Tomasz B
& Dru., scripts by Tomasz B.